parsole ślubne

oferta parasoli

Jesteśmy firmą, która parasolami zajmuje się od 1991 roku.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży parasolniczej wybieramy produkty najwyższej jakości. Od 20 lat współpracujemy z najlepszymi europejskimi producentami parasoli. Importujemy parasole z Niemiec, Holandii, Włoch i Hiszpanii. Naszym klientom zapewniamy parasole z najnowszych kolekcji, których kolorystyka i wzornictwo współgra z bieżącymi trendami w modzie.

Firmy współpracujące z nami mogą liczyć nie tylko na piękne i wytrzymałe parasole, ale także na etyczne postępowanie w biznesie z naszej strony. Dbając o interesy naszych klientów nigdy nie sprzedajemy parasoli sklepom, które sąsiadują ze sobą na jednej ulicy lub w jednym centrum handlowym. Nie sprzedajemy również parasoli przez Internet odbiorcom detalicznym. Ponadto firmom, które z nami współpracują zapewniamy serwis gwarancyjny i grzecznościowo pogwarancyjny, gdyż jako jedyny importer parasoli prowadzimy w Kielcach własny największy w Polsce Salon Parasolniczy, w którym nie tylko sprzedajemy ale również naprawiamy parasole.

Nasi handlowcy obsługują około 300 sklepów w całej Polsce. Do każdego klienta przyjeżdżamy z pełną ofertą parasoli aby mógł osobiście sprawdzić parasol, dotknąć tkaniny, ocenić jego jakość i atrakcyjność. Do każdego klienta mamy indywidualne podejście, staramy się dostosować naszą ofertę do potrzeb i możliwości naszych partnerów handlowych.

Napisz do nas lub zadzwoń aby nawiązać współpracę
+48 509 281 617 batorparasole@wp.pl

producenci

masz pytania?
zadzwoń lub napisz
mail:batorparasole@wp.pl

Ta strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.